Oprogramowanie dla deweloperów budowlanych

0
703

W dzisiejszych czasach firmy z branży deweloperskiej potrzebują systemu, który będzie w sposób sprawny i skuteczny pomagał zarządzać działaniami wszystkich pracowników. Ilość różnych procesów oraz sieć powiązań między nimi sprawia, że priorytetem jest takie ich usystematyzowanie, aby osiągnąć optymalną efektywność pracy. W tym zadaniu z pewnością pomocny okaże się CRM Integrator od firmy THTG.

  • W dzisiejszym artykule odpowiemy na pytania:
  • Czym charakteryzuje się CRM Integrator?
  • Jakie moduły są dostępne w ramach narzędzia dla deweloperów?

Przygotowane przez nas informacje z pewnością pomogą Ci podjąć decyzję o wdrożeniu tego narzędzia w swojej firmie.

Czym charakteryzuje się CRM Integrator?

Integrator to nowoczesne narzędzie, które oparte jest na chmurze. Wszystkie ważne dane są umieszczone w bezpiecznej przestrzeni, do której masz dostęp z dowolnego miejsca. Natychmiastowy dostęp do informacji to oczywista oszczędność nie tylko pieniędzy, ale także zasobów ludzkich. Masz wątpliwości co do bezpieczeństwa wrażliwych danych? Oprogramowanie spełnia rygorystyczne wymogi, czego potwierdzeniem są certyfikaty ISO, SSAE i RODO. Dzięki wdrożeniu najnowszych wymogów prawnych w każdym momencie kontrolujesz to, jakie dane przetwarzasz, w jakim celu i przez kogo. Dzięki temu masz pełną kontrolę nad wymianą danych z innymi systemami.

Dużą zaletą oprogramowania jest możliwość dopasowania do indywidualnych potrzeb. W jaki sposób? To Ty wybierasz moduły, z których korzystasz. Dzięki temu możesz usprawniać wiele procesów w obszarze sprzedaży, marketingu, serwisu, produkcji lub finansów.

Użytkownicy oprogramowania Integrator doceniają centralizację danych, która jest możliwa dzięki zastosowaniu szyny centralnej. Dzięki temu masz pełen dostęp do wszystkich zasobów cyfrowych Twojej firmy. Godny uwagi jest także dynamiczny rozwój narzędzia. Dzięki temu masz pewność, że określone procesy będą cały czas optymalizowane, co przełoży się na jakość i efektywność Twojej pracy.

Jakie moduły są dostępne w ramach narzędzia dla deweloperów?

Pełna lista modułów oprogramowania jest naprawdę imponująca. Można ją podzielić na 8 głównych kategorii. Pierwszą stanowią oczywiście produkty i usługi. Sprawna ewidencja produktów, lokali, inwestycji i etapów, a także pełna obsługa rezerwacji to funkcjonalności, które z pewnością docenisz.

Kolejną kategorię stanowi sprzedaż i wszystko, co z nią związane. Wszystkie procesy w jednym miejscu? Nic prostszego! Obsługa baz danych, kampanii mailingowych, a także rozbudowany system raportowania to tylko niektóre z możliwości Integratora. Za pomocą narzędzia firmy THTG będziesz mógł także zapewnić sprawny obieg dokumentów w swojej firmie.

Ważną częścią oprogramowania jest moduł finansowy pozwalający na pełną ewidencję i generowanie faktur oraz rozliczeń.

Nie można także pominąć działu raportów i analiz oraz modułu obsługi gwarancji i serwisu. Oprogramowanie pozwala także na pełną integrację z narzędziami takimi jak OneDrive, SharePoint oraz portalami ogłoszeniowymi i programami finansowo-księgowymi.

Jeśli potrzebny Ci jest CRM do sprzedaży mieszkań, to produkt firmy THTG będzie dla ciebie idealnym wyborem. Przedstawiona wyżej charakterystyka powinna ostatecznie przekonać Cię do wypróbowania narzędzia, z którego korzysta wielu deweloperów na terenie kraju.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here