Profesjonalny skup maszyn przemysłowych

Prowadzisz działalność związaną z przetwórstwem lub produkcją żywności? Używasz na co dzień profesjonalnego sprzętu i wyspecjalizowanych urządzeń przemysłowych? Pora, żebyś poznał ERY Food Machinery – firmę, która specjalizuje się w handlu maszynami do przetwarzania i pakowania żywności. 

Skup urządzeń dla przemysłu spożywczego – odkupimy od Ciebie maszyny w każdym stanie!

Masz w zakładzie sprzęt, którego chcesz się pozbyć? Planujesz wymianę urządzeń na bardziej nowoczesne? Zgłoś się do Ery food Machinery a wycenimy Twoje maszyny i zaproponujemy Ci bardzo atrakcyjne warunki. Każdy zakup omawiamy szczegółowo z klientem, biorąc pod uwagę wszystkie czynniki transakcji. Chcesz, żebyśmy przyjechali do Ciebie, rozmontowali sprzęt i zajęli się transportem? Nie ma problemu, jesteśmy w stanie to zrobić

Czego szukamy? Skupujemy różnego rodzaju maszyny spożywcze, a także wyspecjalizowane urządzenia masarskie. Chętnie pozyskamy zarówno sprzęt w doskonałej kondycji, jak i mocno wyeksploatowane urządzenia, które najlepsze lata mają już za sobą, jesteśmy bowiem w stanie przeprowadzić prace serwisowe lub naprawcze. Nie musisz dokładnie zwracać uwagi na stan maszyny – odezwij się do nas a z pewnością zaoferujemy Ci adekwatną kwotę.

W ERY Food Machinery poszukujemy między innymi:

  • maszyny poleasingowych,
  • maszyn do remontu,
  • całych linii produkcyjnych,
  • wyposażenia zakładów mięsnych i przemysłu spożywczego.

Więcej informacji znajdziesz na stronie https://eryfood.com/skup-maszyn/.

ERY Food Machinery – najlepszy wybór wysokiej jakości maszyn masarskich

Jeżeli zamiast sprzedawać, chcesz zakupić nowy sprzęt, warto, żebyś poznał się bliżej z naszą ofertą. Znajdziesz tu praktycznie wszystko, czego potrzebuje nowoczesny zakład zajmujący się przetwórstwem żywności. Specjalizujemy się głównie w sprzedaży maszyn masarskich pochodzących od najlepszych producentów tego typu sprzętu na rynku. Posiadamy na stanie nowe i używane:

  • wilki masarskie,
  • kutry masarskie,
  • masownice próżniowe,
  • koteciarki,
  • nadziewarki próżniowe,
  • kostkowice do mięsa

To tylko niewielka część sprzętu jaki możemy Ci zaoferować – dla dużych zakładów jesteśmy w stanie przygotować całe linie produkcyjne wykorzystujące najnowsze rozwiązania i wyposażone w najlepszą dostępną technologię.

Urządzenia dla przemysłu spożywczego – dla dużych i małych firm

Nie ograniczamy się do dystrybucji wyłącznie urządzeń masarskich – nasza oferta to również różnego rodzaju maszyny używane w szeroko pojętym przemyśle spożywczym. Dostarczymy Ci sprzęt do obróbki warzyw i owoców, krajalnice, piekarniki czy pakowarki próżniowe. Wybieraj spośród wielu modeli różniących się mocą oraz gabarytami – na pewno znajdziesz coś przydatnego, niezależnie czy prowadzisz duży zakład produkcyjny, czy niewielki punkt cateringowy. Pozyskujemy maszyny takich producentów Treif, Velati, Loma, Marel, Vemag czy Handtmann i oferujemy je w naprawdę przystępnych cenach.

Jeżeli jesteś zainteresowany współpracą z nami odwiedź stronę https://eryfood.com/. W razie jakichkolwiek pytań odezwij się do nas, z chęcią doradzimy i zaproponujemy najkorzystniejsze rozwiązanie spełniające Twoje potrzeby – zapraszamy

[Głosów:1    Średnia:1/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here