Kurs obrabiarek CNC - podnieś swoje kwalifikacje zawodowe

Rynek pracy wymaga nieustannego rozwoju wśród pracowników. Nieważne czy dopiero rozpoczynasz karierę zawodową, czy posiadasz już kilkuletni staż pracy. Inwestycja w rozwój kwalifikacji zawodowych jest jedną z najbardziej opłacalnych i najmniej stratnych. Kurs obrabiarek CNC może być dobrym pomysłem, jeśli myślisz o znalezieniu stałej i dobrze płatnej posady.

Kurs obrabiarek CNC obecny w CV może stanowić siłę napędową do rozwoju naszej kariery. Branża przemysłowa dynamicznie się rozwija i wciąż poszukiwani są wykwalifikowani specjaliści do nadzoru procesu technologicznego i dbanie o jego prawidłowy przebieg.

Kurs obrabiarek CNC – podnieś swoje kwalifikacje zawodowe

Kończąc kurs obrabiarek CNC nie tylko zdobywasz wiedzę teoretyczną i doświadczenie praktyczne do podjęcia nowego zawodu, ale także garść certyfikatów honorowanych w kraju, jak i zagranicą.

Zacznij od początku

Nie musisz posiadać żadnej wiedzy teoretycznej czy praktycznej z dziedziny numerycznej obróbki skrawaniem. Na kursie obrabiarek CNC nauczysz się wszystkiego od początku i otrzymasz kompendium wiedzy do pracy zawodowej. Po szkoleniu staniesz się wykwalifikowanym specjalistą zdolnym do samodzielnej opieki nad procesem produkcyjnym.

Praca na każdym typie urządzeń

Kurs obrabiarek CNC przygotowuje kompleksowo, tzn. nie musisz w tym momencie znać swoich obowiązków na nowym stanowisku pracy, by sobie z nimi poradzić. Szkolenie zawiera w sobie elementy pracy na sterownikach Sinumerik, Fanuc i Heidenhain, a także kursanci poznają język programowania obrabiarek CNC (G-kody). Dzięki takiemu przeszkoleniu jesteś gotowy pracować na każdej maszynie CNC, gdyż ich główne zasady działania są bardzo podobne.

Teoria, praktyka, przygotowanie do rozmowy kwalifikacyjnej

Decydując się na kurs obrabiarek CNC, nie tylko poznasz teoretyczne zasady technologii obróbki skrawaniem, nauczysz się pracować na przemysłowych urządzeniach sterowanych numerycznie wraz z profesjonalnymi rysunkami technicznymi, ale też dowiesz się, jak poradzić sobie na rozmowie kwalifikacyjnej. Kurs obrabiarek CNC składa się z obszernego zestawu ćwiczeń oraz zadań, które realnie czekają na Ciebie na miejscu pracy.

Nauka języka angielskiego

Kurs obrabiarek CNC, oprócz solidnej dawki wiedzy teoretycznej i przeszkolenia praktycznego, przygotowuje do pracy z anglojęzycznymi projektami i pracodawcami. Szkolenie przewiduje naukę podstawowych zagadnień w języku angielskim niezbędnych na stanowisku operatora-programisty CNC.

Certyfikat TÜV SÜD

Oprócz certyfikatu potwierdzającego kwalifikacje zawodowe w czterech językach, na kursie obrabiarek CNC możesz dodatkowo uzyskać certyfikat TÜV SÜD. Jest on wydawany w trzech językach (polskim, niemieckim i angielskim) i pozwala na podjęcie lukratywnej pracy poza granicami Polski. Certyfikat ten wystawiany jest przez renomowaną instytucję, co dodatkowo podkreśla nowo nabyte kwalifikacje zawodowe. Warto także pomyśleć nad certyfikatem SIEMENS autoryzowanym przez Siemens Motion Control Polska. W jego cenie uczestnicy otrzymują komplet książek edukacyjnych dla sterowania Siemens Sinumerik i płyty DVD.

[Głosów:3    Średnia:3.3/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here