notes

Jako szef słyszysz, że pracownicy narzekają, że nie mają na czym pisać? Widzisz, że nie radzą sobie z organizacją i zastanawiasz się jak im pomóc? A może szukasz czegoś, co doskonale się sprawdzi w roli upominków dla klientów? Notesy będą dobrym rozwiązaniem! Tutaj można zapisywać zadania do wykonania, zapisywać rozpraszające myśli, aby skupić się na pracy, czy po prostu rysować coś podczas rozmowy przez telefon w celu zredukowania stresu (oczywiście wtedy można też zapisać ważne informacje, które się usłyszy). Skoro takie zwykłe narzędzie może tak ułatwić życie, jak wybrać to najlepsze?

Notesy klejone

Ten rodzaj notesów charakteryzuje możliwością szybkiego i łatwego wyrwania kartki. Sporządzoną na niej notatkę można dołączyć do odpowiednich dokumentów, przypiąć na tablicy korkowej bądź wkleić do zeszytu o większym formacie, aby urozmaicić notatki. Na rynku można znaleźć notesy z okładką, bądź takie, które są jej pozbawione. Tutaj wybór zależy od osobistych preferencji. Jeśli zeszyt z okładką wygląda estetyczniej i bardziej profesjonalnie, pozwala wyróżnić się w tłumie, zdecyduj się na taką opcję. Jeśli to nie ma znaczenia i ważna jest wyłącznie wygoda, wybierz notes bez okładki.

Szeroki wybór notesów klejonych znajdziesz na https://www.drukomat.pl/notes-klejony-bez-okladki.

Notesy spiralowane

Drugi rodzaj notesów charakteryzuje się trwałością. Wychodząc z założenia, że ów dodatek ma sprawdzić się w drodze – w torbach, plecakach, walizkach – jest to idealne rozwiązanie. Twarda okładka zapobiegnie zniszczeniom, a spirala nie pozwoli na rozsypanie się kartek. Dodatkowo istnieje możliwość wyboru miejsca, w którym ta spirala się znajdzie. Mogą to być notesy ze spiralą na górze (wszerz notatnika), co przypomina notesy klejone, bądź ze spiralą na boku (wzdłuż notatnika), który wtedy otwiera się niczym książkę.

Wynotuj swój sukces!

Uważasz, że jest to coś, co może sprawdzić się u Ciebie, w Twojej firmie? Wizja takiego projektu jest Ci bliska, a może dopiero wpadasz na jakiś pomysł? Takie notesy możesz zamówić już od 50 sztuk, co może być dobrą próbą lub motywacją dla pracowników. Na rynku jest kilka wariantów formatu, do tego nie tylko możliwość wyboru grubości notesów oraz foliowania matującego okładki, lecz także zapewnienie jak najmocniejsze spersonalizowanie, przez co wybranym produktem zwrócisz na siebie uwagę w biznesowym świecie, dopasujesz go do działalności firmy, jej celu i misji (mogą to odzwierciedlać kolory) i wyjdziesz naprzeciw oczekiwaniom zarówno klientów, jak i pracowników.

Jeśli chcesz dowiedzieć się czegoś więcej, zobacz szyte notesy reklamowe z https://www.drukomat.pl/produkty/notesy.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here