Pancerny case na telefon

Być może ciężko nam sobie to wyobrazić, ale niektórym osobom nie zależy przede wszystkim na tym, aby ich smartfon prezentował się wyjątkowo smukłe i pięknie. O wiele bardziej cenią sobie one jego wytrzymałość. Często w takim wypadku użytkownicy smartfonów twierdzą, że telefon ma dzwonić i być solidny. Coś w tym jest. Nie mniej, w dzisiejszych czasach wyjątkowo trudno o naprawdę nowoczesny telefon, który nie byłby sam w sobie delikatnym urządzeniem. Wyjściem jest zainwestowanie w model tworzony na wzór starych komórek albo zabezpieczenie swojego smartfona pancernym case’m na telefon.

Pancerny case na telefon, czyli ochrona najwyższej jakości

Czy na co dzień potrzebujemy ochrony na nasz telefon tak solidnej, że ewentualny upadek smartfona z 1 piętra nie powinien wyrządzić mu większych szkód? Najprawdopodobniej nie. Jednak w powiedzeniu ‘’przezorny zawsze ubezpieczony’’ na pewno kryje się pewna mądrość. Niektórzy więc bez większego powodu mogą zdecydować się na pancerny case do telefonu, inni zrobią to z konieczności. Taka obudowa bowiem potrafi zabezpieczyć delikatną komórkę przed skutkami zalania, upadku czy uderzenia. Jest to więc opcja idealna dla osób, które wykonują ciężkie prace fizyczne. Zresztą przekonajcie się sami.

Zalety pancernych case’ów

Jest masa korzyści płynących z korzystania z pancernych etui. Pierwszą z nich jest oczywiście zwiększona odporność na skutki upadku. Jak to działa? Smartfon po bliskim kontakcie z ziemią nie przejmuje całej siły uderzenia. Robi to oczywiście case na telefon. W pełni chroni on go również przed zarysowaniami i pęknięciami. Dodatkowo mamy pewność, że nasz smartfon jest zabezpieczony przed kurzem, pyłami itp. To wyjątkowo ważne, jeśli pracujemy na budowie, czy przy remontach domów. Czy każdy case zapewni nam taki sam komfort i bezpieczeństwo?

Jaki pancerny case wybrać?

Niektóre etui są lepsze, inne gorsze. Oznacza to, że nie każdy produkt określony mianem pancernego zabezpieczy Twojego smartfona jednakowo dobrze. Jeśli zależy nam na jak najwyższej ochronie, to warto przyjrzeć się technologiom, jakie zastosowano w danej obudowie. Jedną z nich jest połączenie dwóch ramek – zewnętrznej i wewnętrznej. Safety Bumper, czyli ramka zewnętrzna to tzw. zderzak Twojego smartfona. To on odpowiedzialny jest za pochłanianie siły uderzenia. Ramka wewnętrzna natomiast czyli Guard Frame zapewnia dodatkowe zabezpieczenie, tworząc barierę między ramką zewnętrzną a komórką.

Case na telefon pancerny i modny

Dodatkowo możemy zwrócić uwagę na kwestie estetyczne naszej obudowy. Mimo że słowo ‘’pancerny’’ nie zachęca do zakupu osób, które cenią sobie oryginalny design swojego smartfona, to rzeczywistość jest inna. Istnieją modele, które zabezpieczają boki naszej komórki, przy użyciu właśnie wspomnianych powyżej ‘’zderzaków’’ a tył chroniony jest przez przezroczystą szybkę. Jest ona na tyle twarda, że ciężko o jej zarysowanie. Dlatego nasza komórka jest dobrze chroniona, a przy tym świetnie się prezentuje.

Wybierając pancerny case na telefon, zwróćmy również uwagę na to, czy jego użytkowanie będzie dla nas wygodne. Ważne jest to, aby trzymał się on w dłoni stabilnie oraz aby nie był przesadnie ciężki. Dodatkowo powinniśmy sprawdzić, czy przyciski odpowiedzialne za odblokowanie ekranu i przyciszanie oraz zgłośnienia dźwięku chodzą bez większego problemu. Pamiętajmy, że będziemy je przyciskać każdego dnia niezliczoną ilość razy. Nie chcemy chyba utrudniać sobie życia topornymi przyciskami naszej komórki.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here