Power Source – ładowarka inna niż wszystkie

Duża ilość ładowarek działa Tobie na nerwy? Ciągłe przepinanie się między różnymi sprzętami rozprasza i dezorganizuje pracę? Skorzystaj z nowoczesnego rozwiązania jakim jest Power Source. Jest to ładowarka wyposażona w porty USB – A oraz USB – C Power Delivery i funkcją Ultra Charge. Co to dla Ciebie oznacza? Będziesz mógł ładować kilka sprzętów jednocześnie przy zachowaniu maksymalnej prędkości zasilania. Łączna moc 75 W pozwala na zapewnienie wszystkim podłączonym sprzętom optymalnego zastrzyku świeżej energii.

Autorski produkt z Krakowa

Green Cell opracował Power Source specjalnie na potrzeby wymagających, nowoczesnych klientów, którzy posiadają wiele sprzętu mobilnego. Dzięki obsługiwaniu nowoczesnych standardów ładowania oraz Ultra Charge sprzęt można naładować do 3,5 razy szybciej (w przypadku smartfonów). Dzięki Power Source bez problemu naładuje się iPhone 11 / XS / X / XR czy Samsung Galaxy S10 / S10+ / S10e, a dwa porty USB-A Smart pozwolą na dopasowanie optymalnej prędkości ładowania.

Power Source został zaprojektowany w Polsce. Jego solidna obudowa oraz nowocześnie opracowane wnętrze gwarantuje bezpieczeństwo pracy, jak i odporność całej konstrukcji na zarysowania, wstrząsy oraz upadki. W rezultacie dostarczanie energii swoim sprzętom może być również stylowe.

Ładowarka sieciowa od Green Cell doskonale sprawdzi się w przestrzeni biurowej, w domu, na studiach oraz w podróżach. Nie będzie trzeba zabierać ze sobą stosów ładowarek, gdzie każda przeznaczona jest od innego sprzętu. Dzięki standardom szybkiego ładowania nie traci się również na szybkości dostarczania energii urządzeniem. Power Source to ładowarka, która łączy możliwości wszystkich innych dając przy tym pewność, że sprzęt będzie zasilał się bezpiecznie z optymalną prędkością. Ładowarka ta eliminuje konieczność nadawania priorytetów, co najpierw musi być podpięte do gniazdka. Dzięki kilku portom możliwym jest ładowanie jednocześnie paru sprzętów, z których każdy będzie zasilał się z maksymalną prędkością. Nie trzeba zatem zabierać ze sobą dużej ilości dodatkowych kabli – kompaktowy Power Source wszystkim się zajmie.

Ładowarka Green Cell Power Source to wzór połączenia maksymalnej funkcjonalności z niepowtarzalnym designem. Jest ona nie tylko praktycznym, ale i eleganckim urządzeniem, które idealnie wpasuje się w każdą przestrzeń. USB-C Power Delivery o mocy wyjściowej do 60W, port USB-A wyposażony w autorską technologię Ultra Charge oraz dwa porty USB-A Smart, które pozwolą na dopasowanie najszybszej możliwej prędkość ładowania dla każdego podłączonego urządzenia – to wszystko zapewni Wam Power Source.

Artykuł przygotował Green Cell.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here