zarabianie na bankach
Fot. Pexels.com

Wizja posiadania dodatkowego źródła dochodów brzmi bardzo kusząco. Jednak jako, że większość z nas nie narzeka na nadmiar wolnego czasu, dodatkowa praca raczej nie wchodzi w grę. W celu podreperowania swojego domowego budżetu warto więc zainteresować się różnymi promocjami i benefitami proponowanymi przez banki. Brzmi to odrobinie zbyt piękne żeby było prawdziwe, jednak ludzie wielokrotnie już udowodnili, że zarabianie na bankach faktycznie jest możliwe, jak się więc za to zabrać?

Przeczytaj też:  http://stolicakariery.pl/zarabianie-na-bankach-czy-jest-to-mozliwe/

Zarabianie na bankach w praktyce

Banki często oferują szczególne benefity za zakładanie u nich konta lub branie udziału w różnego rodzaju aktywnościach. Czasami jest to gotówka, a czasami przedmioty takie jak telefony komórkowe, bilety do kina, tablety czy bony do wykorzystania na zakupy. Trzymanie ręki na pulsie dostępnych promocji może więc okazać się bardzo opłacalne dla osób które chcą zarabiać na bankach. 

Gdzie jest haczyk?

Na co dzień jesteśmy przyzwyczajeni do tego, że gdy ktoś obiecuje nam profity za darmo, najczęściej ma jakiś ukryty motyw i powinniśmy być czujni. Jednak w przypadku zarabiania na bankach i oferowanych przez nie promocjach, ukryty motyw wcale nie musi być dla nas niekorzystny. Banki operują tutaj na prostej kalkulacji. Promocje przyciągają klientów a ci z kolei mają tendencję do przyzwyczajania się i rzadko kiedy zmieniają raz wybraną markę.

Ludzie zarządzający bankami mają więc świadomość, że zawsze znajdą się osoby które przystąpią do promocji nie planując zostawiać u nich pieniędzy. Wiedzą jednak, że na dłuższą metę takie działania i tak będą dla nich opłacalne.

Ile można zyskać zarabiając na bankach?

Im wyższe wymagania dotyczące przystąpienia do konkursu tym większa nagroda. Za samo założenie konta bez dokonywania żadnej wpłaty możemy spodziewać się premii w wysokości od 50 do 100 złotych. W przypadku innych kryteriów, na przykład dbania o stałe miesięczne wpływy, oferowane przez banki benefity potrafią być znacznie wyższe. Maksymalne kwoty oferowane przez banki za podjęcie się kilkumiesięcznego zobowiązania mogą dochodzić nawet do 600 złotych.

Zobacz też: http://adprom.pl/poduszka-finansowa/

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here