Organizacja eventów biznesowych w pobliżu Krakowa — jakie miejsce warto wybrać?

Eventy biznesowe to wydarzenia, których głównym zadaniem jest zacieśnienie relacji z klientami. Sprzyjają również wspieraniu biznesowych celów firmy oraz pozwalają łatwo i bezpośrednio dotrzeć do grupy docelowej. Nie od dzisiaj wiadomo również, że eventy biznesowe to jedne z najskuteczniejszych narzędzi marketingowych.

Dobrze zorganizowany event biznesowy, jest nie tylko ciekawym wydarzeniem zawodowym, ale także świetną wizytówką firmy, która go organizuje. Tak naprawdę, dobrze zorganizowany event potrafi znacznie podnieść prestiż firmy i sprawić, że stanie się bardziej rozpoznawalna i ceniona. Oczywiście organizując tego typu wydarzenie, należy pamiętać o kilku niezwykle istotnych kwestiach. Najważniejsza to plan działania, który pozwoli uniknąć niespodzianek i niechcianych wpadek. Drugą rzeczą, która jest bardzo istotna, jest oczywiście wybór miejsca. To, gdzie zorganizujemy event może niejednokrotnie przesądzić o jego sukcesie lub porażce. W poniższym artykule przedstawimy niezwykle oryginalne miejsce pod tego typu wydarzenia — poznajcie Western Camp Resort, czyli miejsce z duchem Dzikiego Zachodu w podkrakowskim Zatorze!

Dlaczego Western Camp Resort?

Po pierwsze, obiekt ten ma doskonałą lokalizację. Wspomniany już wyżej Zator, to malownicza miejscowość, która zlokalizowana jest w centrum Małopolski – 50 km od Katowic i Krakowa. Po drugie, organizacją zajmuje się doświadczony, zaangażowany, a co najważniejsze kreatywny zespół osób, który dołoży wszelkich starań, aby wasz pobyt niezapomniany, zarówno dla was, jak i dla waszych klientów. Po trzecie, obiekt ten zapewnia kompleksową obsługę, zapewnia oczywiście noclegi i catering, dodatkowo możecie liczyć na dobraną do waszych potrzeb rozrywkę, możliwy jest również transport.

westerncamp.pl

Innymi słowy — wy się bawicie i nie musicie się o nic martwić! Po czwarte, Western Camp Resort to również ogromny teren na świeżym powietrzu! Jeżeli marzy Ci się event firmowy pod chmurką czy gwiazdami — nie ma problemu. Obiekt posiada aż 600 miejsc noclegowych i wszystkie stylizowane są na klimat Dzikiego Zachodu. Już samo to, na pewno wprowadzi gości w niemałe zaciekawienie! Dodatkowo Western Camp Resort proponuje gościom doskonałą kuchnię! Menu można dopasować pod indywidualne potrzeby, a potrawy przygotowywane są w oparciu o lokalne, sezonowe produkty. Istnieje możliwość serwowania potraw, mogą być one również podawane w formie szwedzkiego stołu.

Co jest dostępne w ofercie dla firm?

 • Niezwykle oryginalne noclegi w stylizowanych domkach lub…indiańskich Tipi i wozach kowbojskich! To dosyć niecodzienna forma noclegu na eventach firmowych, jednak na pewno niezapomniana i przywołująca wspomnienia z dzieciństwa. Gwarantujemy, że takie atrakcje uczestnicy zapamiętają na bardzo długo!
 • Doskonałe śniadania w formie urozmaiconego bufetu
 • Nieograniczony dostęp do atrakcji, jakie posiada resort
 • Możliwość zorganizowania meczów siatkówki i koszykówki — sport zespołowy na pewno pomoże w pracowniczej integracji, a dodatkowo będzie świetną zabawą!
 • Oprawa muzyczna eventów, resort posiada dostęp do doświadczonych muzyków i DJów
 • Możliwość organizacji ogniska wraz z pełnym pakietem drewna, sprzętu i oczywiście jedzenia. Event w formie obozu jak za czasów dzieciństwa, na pewno będzie oryginalny, zaskakujący i co najważniejsze — niezapomniany!
 • Dla firm resort proponuje również autorskie wieczory tematyczne, tutaj bardzo chętnie dopasujemy się do wymagań klienta. Możemy zorganizować na przykład wieczór w klimacie westernu z przepysznym jedzeniem typu Tex-Mex lub wieczór o tematyce zupełnie niezwiązanej z Dzikim Zachodem. Wszystko w zależności od preferencji. Jesteśmy niezwykle elastyczni, jeżeli chodzi o propozycje.
 • W ofercie dostępne są również atrakcyjne rabaty do pobliskiego Parku Rozrywki Energylandia
 • Istnieje możliwość skorzystania z usług opiekuna biznesowego
 • Umożliwiamy prezentację produktową, w tym prezentacje produktów z branży motoryzacyjnej
 • Możliwość organizacji zabaw integracyjnych zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz obiektu (teren zielony to około 6 hektarów powierzchni)
 • Możliwość organizacji imprez dopasowanych do indywidualnych potrzeb (nawet do 1000 gości)
 • Bezpłatny parking dla autokarów i samochodów osobowych

Western Camp Resort – oryginalny event firmowy

Organizacja eventu firmowego w Western Camp Resort to na pewno oryginalny i niecodzienny pomysł. Jednak wszystko, co zaskakuje i wpędza w lekką konsternację, zostaje w pamięci uczestników na dłużej. Dodatkowo, jeżeli na evencie biznesowym istnieje możliwość integracji zespołowej, wspólnych gier sportowych, a co najważniejsze przywoływane są wspomnienia z dzieciństwa w postaci wspólnego siedzenia przy ognisku czy spania w namiotach — może to przynieść zaskakujące efekty zacieśnienia relacji. A przecież właśnie o to głównie chodzi w tego typu wydarzeniach! Zapraszamy więc serdecznie do skorzystania z oferty Western Camp Resort dla firm. Na pewno nie pożałujecie, a w cenie zaproponujemy wam nie tylko przeniesienie się w przestrzeni na Dziki Zachód, ale też przeniesienie się w czasie, abyście znów przez chwilę mogli poczuć dziecięcą radość!

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here